Przegląd najbardziej ciekawych aromatów do e– liquidu

Ciekawe aromaty do e-liquidu. Przegląd ofertowy

Palenie e – papierosa nierozerwalnie wiąże się z używaniem specjalnych olejków, które można nazwać również bazą do ciekawych mieszanek. Dziś na rynku dostać można wiele premixów, czyli właśnie dodatków do tradycyjnych e– liquidów. Użytkownik po zmieszaniu ich z bazą w odpowiednich proporcjach może uzyskać niepowtarzalny aromat dymu, ale również smak samego papierosa. Sprawdźmy więc propozycje najbardziej oryginalnych i ciekawych aromatów do e – liquidu.

Owoce, mięta, a może ulubiony deser?

Większość e – palaczy szuka w premixach smaku i aromatu ulubionego jedzenia. Jedną z najciekawszych, ale zarazem popularnych propozycji są oczywiście aromaty owocowe. Można wśród nich wybierać smaki słodkie, ale też kwaśne, czy bardziej orzeźwiające. Jak tłumaczą specjaliści z firmy iVape: ,,Ogromnym zainteresowaniem cieszą się smaki owoców, które bezsprzecznie kojarzą się z latem. Jest to oczywiście truskawka, ale też mango, czy arbuz. Dzięki takim premixom można stworzyć atmosferę lata i wakacji nawet zimą’’. Popularne aktualnie są też aromaty brzoskwini lub owoców leśnych. Aby uzyskać niebanalny efekt orzeźwienia, warto połączyć smak ulubionego owocu z olejkiem miętowym. Na rynku znaleźć można też premixy na bazie kaktusa i aloesu, które są nieco łagodniejsze od liści mięty. Będą idealnym rozwiązaniem, jako samodzielny premix do odpowiedniej bazy, czyli e– liquidu. Dla bardziej odważnych palaczy dobrym pomysłem może być użycie dość oryginalnych aromatów. Może być to, chociażby guma balonowa, czy cappuccino. Co istotne, w e– papierosie można połączyć kilka premixów, jednak zwróćmy uwagę na to, czy dobrze się ze sobą komponują.

W jaki sposób używać aromatów do e– liquidów?

Oprócz wyboru najbardziej interesującego aromatu ważny jest też sposób jego przygotowania przed rozpoczęciem palenia. Chodzi tu przede wszystkim o proporcje premixu oraz bazy – nikotynowej lub też powstającej z oleju konopi. Dla przykładu, jeśli mamy do czynienia z 20 ml premixu i dodamy do niego 10 ml bazy o mocy 9, otrzymamy mieszankę o średniej mocy 3. Jest to jedna z najbardziej popularnych kombinacji, ponieważ dostarcza organizmowi nikotyny, ale w dość małej dawce. Co ciekawe, wielu palaczy decyduje się na połączenie aromatu do e– liquidu z bazą o mocy wynoszącej 0. Może mieć ona smak tradycyjnej tabaki, ale nie zawiera nikotyny, co jest ogromnym ułatwieniem w całkowitym rzucaniu palenia. Pamiętajmy jednak o tym, aby nie używać premixów samodzielnie, gdyż ich przeznaczeniem jest właśnie połączenie z odpowiednim liquidem.