Organizacja konferencji biznesowej w górach – dlaczego warto?

Góry jako miejsce organizacji konferencji biznesowych

Definicją konferencji jest spotkanie ludzi w celu omówienia konkretnego zagadnienia. Może to być spotkanie biznesowe, naukowe, prasowe i wiele innych, może to być kameralne spotkanie lub wręcz przeciwnie, międzynarodowy event, na którym gromadzi się mnóstwo osób. W naszym artykule przyjrzymy się konferencjom biznesowym i postaramy się przekonać, dlaczego warto zorganizować takie miejsce właśnie w górach.

Konferencja biznesowa nie musi być tylko służbowym zadaniem

Konferencja biznesowa powinna być oczywiście przede wszystkim produktywna, dlatego bardzo ważne jest opracowanie konkretnego programu – musimy wiedzieć, od czego zaczynamy, jakie zagadnienia koniecznie chcemy omówić i czym ma się to spotkanie skończyć, jaki ma być jego efekt. Organizując konferencję biznesową, warto też postarać się przewidzieć, jakie ewentualne pytania, czy nawet niejasności mogą się pojawić. Konferencja biznesowa musi być skuteczna, wydajna i twórcza, dlatego wymaga zaangażowania i nakładu pracy. Może być przy tym naprawdę sympatycznym spotkaniem przebiegającym w przyjaznej atmosferze, a przy okazji też ciekawym służbowym wyjazdem, który pozwoli też na integrację pracowników. Warto więc zorganizować konferencję biznesową w atrakcyjnym miejscu – a takich miejsc bez wątpienia nie brakuje w naszych pięknych, polskich górach. Postanowiliśmy przyjrzeć się konkretnemu ośrodkowi wypoczynkowemu – to Ośrodek Wypoczynkowy „Borowy” w Białym Dunajcu.

Ośrodek wypoczynkowy w górach z salą konferencyjną

Ośrodek wypoczynkowy, któremu się przyglądamy, proponuje organizację konferencji, szkoleń i imprez integracyjnych dla firm. W ośrodku znajduje się oczywiście sala konferencyjna (wyposażona w ekran, rzutnik, Wi-Fi, klimatyzację i sucho ścieralny flipchart), do tego solidny i bezpieczny parking, fachowe zaplecze gastronomiczne i nowoczesne pokoje z pełnym wyposażeniem. W każdym pokoju znajduje się łazienka z prysznicem i ręczniki, płaski telewizor (w pokojach również mamy dostęp do Internetu Wi-Fi). W cenie noclegów w tym ośrodku wypoczynkowym mamy śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, które serwowane jest przez dwie godziny, możemy też zamówić obiadokolacje (to zupa, sycące danie główne, deser i smaczny kompot). Ośrodek Wypoczynkowy „Borowy” proponuje swoim gościom zniżki na lokalne atrakcje, w tym 20% rabatu na swoją kręgielnię, taką samą zniżkę na pobliskie termy Gorący Potok, Termy Szaflary oraz Chochołowskie Termy. Zimą dodatkowo mamy 40% zniżki na stok SkiSuche. Naprawdę warto zorganizować konferencję biznesową w takim miejscu, by była ona nie tylko biznesowym zadaniem do wykonania, a także przyjemnością.