FITMISJA 2018 program lojalnościowy

FITMISJA program lojalnościowy – opis promocji edycja 2018

Pod dłuższej przerwie na siłowni w końcu doładowałem swój karnet BeActive i wybrałem się na siłownię. Tym razem wybór padł na Calypso Ursynów. Zazwyczaj chodziłem na siłownię z sieci S4, więc zaciekawiła mnie „atakująca” z każdej strony informacja o programie lojalnościowym FITMISJA 2018. Specjalnie dla was sprawdziłem na czym polega i co można zdobyć (oprócz zadowolenia z samego siebie :D) dzięki regularnym ćwiczeniom.

FITMISJA – do kiedy trwa promocja i mogę zbierać pieczątki?

Zgodnie z regulaminem, dostępnym na stronie organizatora promocji, określona jest data zakończenia promocji. Niestety nie możemy zbierać naklejek w nieskończoność. Program lojalnościowy trwa do 31.01.2019 roku!

W związku z tym do zakończenia promocji pozostało

-1906Dni -21Godzin -28Minut -6Sekund

Nie czekaj! Sprawdź aktualne promocje do karnetu dla studentów BeActive

FITMISJA – czy posiadając karnet na siłownię mogę wziąć udział w promocji?

Czeka na was dobra wiadomość. Posiadając karnet na siłownię również możecie wziąć udział w promocji. Oto lista karnetów, które zezwalają na zbieranie pieczątek w programie lojalnościowym.

  • Karnet BeActive,
  • Multisport,
  • Karta MyLife.

Nie jest ważne czy posiadacie kartę open czy na ograniczoną liczbę wejść. Każdy uczestnik promocji ma szansę zdobyć nagrody.

FITMISJA – co mogę wygrać korzystając z programu lojalnościowego?

Nagrody w promocji są bardzo atrakcyjne. Otrzymywanie nagród dzieli się na 4 etapy. W każdym etapie do zdobycia są nagrody gwarantowane. Przejście do kolejnego etapu oznacza, że ukończyliście poprzedni. Nie ma możliwości przejścia od razu na etap ostatni.

FITMISJA 2018 nagrody gwarantowane

Pierwszy etap programu lojalnościowego

Maksymalny czas trwania etapu pierwszego to 75 dni. W tym czasie musisz być na siłowni co najmniej 25 razy. Łatwo można policzyć, że powinniśmy regularnie chodzić na siłownię co 3 dni, aby spełnić warunki pierwszego etapu.

Nagrodą w pierwszym etapie jest trening personalny o wartości 100 zł. Taki trening pozwoli na ułożenie planu treningowego specjalnie dla Ciebie. Pod okiem specjalisty udoskonalisz wykonywanie ćwiczeń tak aby trening był bezpieczny i przyjemny.

Drugi etap programu lojalnościowego

Maksymalny czas trwania etapu drugiego to 60 dni. Tutaj również musimy regularnie uczęszczać na siłownię co najmniej co 3 dni, gdyż wymagana liczba pieczątek w drugim etapie to 20.

Nagrodą etapu drugiego jest ręcznik oraz kubek termiczny o łącznej wartości 80 zł.

Trzeci etap programu lojalnościowego

Maksymalny czas trwania etapu trzeciego to znowu 60 dni. W tym etapie ponownie liczba pieczątek do zebrania to 20. Cel ten pozwolą zrealizować regularne ćwiczenia na siłowni co 3 dni.

Nagrodą etapu trzeciego jest torba lub plecak sportowy o wartości 100 zł.

Czwarty etap programu lojalnościowego

Czwarty etap programu dzieli się na wersję podstawową i plus. W obu wersjach czas na uzbieranie pieczątek to 60dni. W wersji podstawowej przez ten czas potrzebujemy zebrać 20 pieczątek co daje ćwiczenia co 3 dni. W wersji plus przez ten 60 dni musimy zebrać 30 pieczątek, co oznacza ćwiczenia co 2 dni.

Nagrodą etapu czwartego jest miesięczny abonament dla znajomego o wartości 135 zł oraz dodatkowo wersji standardowej voucher o wartości 150 zł na ubrania z kolekcji Gipara, a w wersji plus voucher na 250 zł.

Nagroda główna dodatkowa – tylko dla ambitnych

Nagrodą główną w programie jest jednoosobowa wycieczka na Tajwan o wartości 5 000 zł. Aby ją otrzymać musisz spełnić określone warunki. Po każdym ukończonym etapie musisz wykonać zadanie polegające na:

  • Wymyśleniu hasła motywującego do ćwiczeń,
  • Wpisaniu go na voucher konkursowy,
  • Wrzucenie go do urny stojącej w recepcji klubu.

Dzięki temu, otrzymujesz 4 szanse na zdobycie nagrody głównej. W puli konkursowej organizator przewidział 7 takich wycieczek. Zwycięzca zostanie wybrany przez specjalną komisję po zakończeniu promocji czyli po 31.01.2018 roku, ale nie później niż do 02.03.2019 roku.

FITMISJA – na której siłowni mogę brać udział w promocji?

Jeśli zastanawiacie się, dlaczego wcześniej nie trafiliście na tę promocję oto odpowiedź. Możliwość uczestnictwa i pieczątki otrzymacie tyko jeśli będziecie ćwiczyli na dowolnej siłowni z sieci:

  • Calypso Fitness,
  • Fitness Academy,
  • Egurrola Fitness Club.

Trzeba przyznać, że to mocno ograniczona liczba klubów i nie w każdym mieście będzie się dało wziąć udział w promocji. Jednak jeśli chodzicie regularnie na siłownię i macie możliwość skorzystania z oferty tych sieci, myślę że warto skorzystać z promocji.

FITMISJA – gdzie mogę odebrać nagrodę?

Nagrodę możesz odebrać tylko w klubie, który wyznaczyliście jako macierzysty podczas rejestracji na stronie internetowej. Pieczątki możesz zbierać w dowolnym klubie fitness, lecz tylko raz na dzień. Pieczątki możesz zbierać bez rejestracji. Rejestracja na stronie fitmisja.com.pl jest wymagana dopiero po zebraniu pieczątek z pierwszego etapu, podczas odbioru nagrody.

Podsumowanie programu lojalnościowego

Jeżeli regularnie chodzisz na siłownię ta promocja jest właśnie dla Ciebie. Nic nie kosztuje Cie podbicie książeczki, a nagrody które możesz zdobyć są naprawdę wartościowe.

Jeśli jednak nie chodzisz jeszcze regularnie na siłownię, albo zastanawiasz się czy warto kupić karnet i zacząć dbać o swoje ciało, ta promocja może Cię przekonać.

Pamiętaj jednak, że liczy się regularność. Specjalnie dla Ciebie obliczyłem najkrótszy i maksymalny czas w którym możesz ukończyć dany etap. Dzięki niemu dowiesz się do którego etapu zdołasz dojść.

Minimalna (jeśli chodzisz codziennie) i maksymalna (przewidziana w promocji) liczba dni do ukończenia danego etapu.

ETAP 1  – minimum 25 dni – maksymalnie 75 dni

ETAP 2 – minimum 45 dni – maksymalnie 135 dni

ETAP 3 – minimum 65 dni – maksymalnie 195 dni

ETAP 4 – minimum 85 dni – maksymalnie 255 dni

ETAP 4+ – minimum 95 dni – maksymalnie 255 dni

Liczba dni, która pozostała do ukończenia promocji

-1906Dni -21Godzin -28Minut -6Sekund

Masz więc szansę nawet na zdobycie promocji ostatniego etapu! Teraz sprawdź aktualne promocje na karnet dla studentów BeActive i zacznij ćwiczyć już dziś!

Pełny regulamin promocji