lubię to polecam konto 360 millennium bank

Lubię to polecam konto 360 – Promocja Millennium Banku

Millenium Bank przygotował promocję dla wszystkich zakładających konto osobiste 360. Dzięki temu po spełnieniu niewymagających warunków, możemy otrzymać nagrody. To naprawdę nie jest trudne, a można wiele zyskać.

Sprawdź też najnowszą promocję pełną korzyści Banku Millenium i Agory

Mój kod polecający w promocji Lubię to polecam: 22445502.

Skorzystaj, a zarówno Ty jak i ja zyskamy nagrody!

Załóż konto 360 millenium

Nagrody za udział w promocji Lubię to polecam

Poniżej znajdziesz nagrody jakie możesz zdobyć w promocji banku. Każdy znajdzie coś dla siebie.

  • Bilety do kina

Możemy otrzymać 4 bilety do kina Helios na sens 2D lub 3D albo do kina Multikino na film  2D. Nie dość, że sami otrzymamy nagrodę, to możemy podzielić się z nią z najbliższymi.

  • Bon do empik.com

Bon do internetowego sklepu empik.com o wartości 80 zł. Możemy wykorzystać go na dowolny produkt w sklepie, od Ciebie zależy czy kupisz sobie nową książkę, płytę muzyczną czy film. Możesz też skusić się na jakąś grę planszową czy grę na konsolę i spędzić miło czas ze znajomymi.

  • Premia za zakupy

Podczas płatności BLIKIEM lub kartą płatniczą, na Twoje konto wróci 10% wartości zakupów. Ograniczeniem jest kwota, która wynosi 30zł oraz czas trwania promocji – 3 miesiące. To znaczy, że wydając co miesiąc 300 zł. Przez 3 miesiące na Twoje konto wróci nawet 90zł!

  • Lokata 4% w skali roku

Lokata zakładana na okres 3 miesięcy z oprocentowanie 4% w skali roku, to jedna z najlepszych ofert lokat w Polsce. Inne lokaty możesz znaleźć w moim rankingu lokat. Minimalna kwota założenia lokaty to 500 zł, natomiast maksymalna to 10 000 złotych.

Po założeniu konta w promocji będziesz mógł kolejnym osobom polecać konto i wygrywać kolejne nagrody! Nie ma ograniczenia to znaczy że możesz kilka razy wygrać taką samą nagrodę.

Warunki konieczne do zdobycia nagrody

Jeśli chcesz wziąć udział w promocji musisz założyć konto 360 lub konto 360 student w millennium banku, podając kod polecający. Mój kod polecający to: 22445502. Ostatnim warunkiem na zdobycie nagrody w promocji jest wydanie podczas płatności kartą lub Blikiem 360 złotych przez 30 dni od dnia założenia konta.

Opinia o promocji Lubię to polecam w millennium banku

Promocja w banku millenium jest niewymagająca. Założenie darmowego konta nie jest trudne, a płatność 360 złotych przez miesiąc to norma dla każdego dorosłego człowieka. Według mnie warto skorzystać z promocji. Jeśli będzie to nasze główne konto, nie zauważymy nawet, że są jakieś warunki do spełnienia. Praktycznie automatycznie i za darmo otrzymamy nagrodę. Ja wybrałem bon na 80zł do empiku, który można wykorzystać na niejeden sposób. Osobiście zdecydowałem się na zakup 3 książek. Spróbuj i Ty.

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat darmowego konta osobistego 360 w millenium banku.

Mój kod polecający to: 22445502, Wygrajmy razem! 🙂