BusNow.pl przejazdy za granicę

Nowoczesny system rezerwacji przejazdów za granicę BusNow.pl

Podróżowanie z roku na roku zdobywa popularność

W ostatnich latach Polacy zaczęli dużo częściej podróżować. Może to być spowodowane podniesieniem standardów życia, co roku zwiększa się średnia krajowa, a całe rodziny wyjeżdżają na wakacje. Lub wręcz przeciwnie – wyjeżdżają za poszukiwaniem lepszych zarobków. Może to być też spowodowane zmianą priorytetów w społeczeństwie. Podróżowanie dla niektórych stało się celem w życiu, przez co przesuwają takie wartości jak kariera czy dom na dalsze miejsce. Albo po prostu podróżowanie stało się mode.

Nie jest ważne dlaczego podróżujesz, ważne aby przebiegało to w komfortowych warunkach i za przystępną cenę!

Koszty podróżowania za granicę

Zastanawiasz się ile może kosztować wyjazd za granicę? Jeśli chodzi o sam koszt podróży to wiadomo, że lubimy popadać w skrajności. Równie dobrze koszt można określić na zero jak i kilkanaście tysięcy. Wszystko zależy od naszych preferencji, środka transportu oraz daty podróży. Dla przejazdów międzynarodowych za naszą zachodnią granicę, średni koszt można określić na kilkaset złotych. Jest to taka standardowa kwota jeśli rezerwujemy podróż z odpowiednim wyprzedzeniem.

Przykładowe koszty podróży dla różnych środków transportu rezerwowanych z miesięcznym wyprzedzeniem.

W przypadku busów kierowca zabierze nas spod domu i zawiezie dokładnie pod określony adres, nie ponosimy więc dodatkowych kosztów. W przypadku autokaru i samolotu uwzględnione są największe miasta z najlepszymi cenami, skąd dodatkowo trzeba dojechać do naszego miejsca docelowego. Dodatkowo cena samolotu nie zawiera bagażu. Początek podróży w Polsce to okolice Warszawy.

KierunekBus
pod drzwi
Autokar
Z dworca na dworzec
Samolot
Z lotniska na lotnisko
Polska – Anglia (Birmingham)400 zł480 zł620 zł
Polska – Holandia (Amsterdam)280 zł200 zł400 zł
Polska – Francja (Paryż)300 zł280 zł530 zł
Polska – Szwecja (Goeteborg)350 zł380 zł550 zł
Polska – Dania (Kopenhaga)300 zł340 zł500 zł
Polska – Niemcy (Hanower)200 zł230 zł500 zł
Polska – Włochy (Wenecja)350 zł280 zł470 zł

Najczęstsze kierunki podróży

Kierunek zdecydowanie łączy się z naszym powodem, z którego wybieramy się w podróż.

Jeśli jedziemy w celu zarobkowym, celem naszego wyjazdu prawdopodobnie będzie Wielka Brytania, Skandynawia (Dania, Szwecja, Norwegia) lub Niemcy czy Holandia. W tym wypadku ważny dla nas będzie nasz bagaż. Jeśli jedziemy szukać pracy lub na dokładnie umówione miejsce, będziemy chcieli zabrać ze sobą jak najwięcej ubrań, kosmetyków, a w niektórych przypadkach również zapas jedzenia (konserwy, zupki chińskie, makarony). W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest mały bus, który zwiezie Cię dokładnie pod wskazany adres i nie będziesz już musiał organizować sobie transportu w miejsce docelowe z dworca kolejowego czy lotniska.

Inną możliwością jest podróż wakacyjna. Tutaj kierunki podróżowania znacznie się zmieniają. W tym przypadku dominują Włochy, Grecja, Hiszpania czy Portugalia. Z racji odległości najczęstszym wybieranym środkiem transportu jest samolot. Jednak jeśli posiadamy odpowiednio dużo wolnego czasu, dobrym wyjściem jest rezerwacja busa z kierowcą. Takie wakacje zaczynają się już od momentu wejścia do pojazdu. Każdy może się integrować, nie ma potrzeby typować kierowcy, a my spokojnie dotrzemy w określone miejsce bez stresu i konieczności porozumiewania w lokalnym języku.

Prosta rezerwacja przejazdów za granicę

Dlaczego BusNow.pl to nowoczesny system rezerwujący przejazdy za granicę? Odpowiedź jest prosta. Jest to po prostu bardzo wygodne rozwiązanie, oszczędza Twój czas i pieniądze, a także środowisko. Co najważniejsze dopasuje ofertę właśnie do Ciebie!

Jak to działa? W systemie znajduje się kilkudziesięciu przewoźników z całej Polski, którzy indywidualnie przewożą ludzi na trasach międzynarodowych. BusNow.pl pozwala dobrać przewoźnika dokładnie pod Twoje miejsce początku i końca podróży, dzięki czemu sam nie musisz nigdzie dzwonić, ani nic więcej szukać. Wszyscy przewoźnicy działają w systemie door to door czyli zawiozą Cię spod Twoich drzwi dokładnie pod określony adres. Obecnie serwis obsługuje kierunki zachodnie jak Anglia, Francja, Niemcy czy Szwajcaria, ale baza przewoźników cały czas rośnie. Sprawdź czy obsługują Twój kierunek podróży na stronie BusNow.pl