Konto osobiste millennium bank 360

Osobiste konto Millennium Bank – Konto 360

Tym razem chciałem podzielić się z wami ofertą osobistego konta bankowego w Millennium Banku. Jest to na pewno oferta godna uwagi i polecenia. W moim rankingu kont osobistych zajmuje pierwsze miejsce, ponieważ praktycznie wszystko jest w nim za darmo!

Millenium Konto 360 korzyści i warunki

Milennium Bank oferuje obecnie najlepszą ofertę na rynku dla naszego konta głównego. Korzyści z posiadania konta 360.

  • 0 zł za prowadzenie konta, kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju 

Warunkiem jest jedynie aktywnie korzystanie z konta osobistego. To znaczy jeśli będzie to Twoje główne konto osobiste nie będzie najmniejszych problemów. Przelewasz na nie swój dochód (min. 1000 zł wpływów zewnętrznych miesięcznie) i płacisz min. raz w miesiącu kartą do konta lub BLIKIEM i gotowe. Mamy darmowe konto. W przypadku braku transakcji lub wpływu opłata miesięczna to 8zł.

  • 0 zł za krajowe przelewy w PLN w bankowości internetowej i aplikacji mobilnej
  • 0 zł za wygodne przelewy na numer telefonu
  • 0 zł za realizację zleceń stałych i poleceń zapłaty

Lubię to polecam – promocja Millennium Banku, w której za założenie tak atrakcyjnego konta możesz zyskać dodatkowe nagrody. Sprawdź szczegóły! Mój kod polecający to: 22445502.

Preferencyjne warunki korzystania z konta Millennium dla „studenta”

Student to nie tylko osobą ucząca się lub studiująca. Dla Millennium Banku osoba młoda to znaczy do 26 roku życia jest „studentem”! To znaczy, że jak skończyłeś szkołę lub uczelnię nadal możesz korzystać z konta na preferencyjnych warunkach. Oczywiście studentów czyli osób uczących się też to dotyczy.

Specjaliści z Millennium Bank wiedzą, że nie wszyscy studenci są czynni zawodowo i posiadają stałe dochody. Wychodzą więc im na przeciw z ofertą konta 360 student, które posiada takie same korzyści jak zwykłe konto.

Dodatkową korzyścią, która wyróżnia konto 360 student dla młodych do 26 roku życia jest brak zapewniania minimalnego wpływu 1000 złotych co miesiąc na konto. Aby uzyskać w pełni darmowe konto wystarczy jedna transakcja kartą miesięcznie!

Obecnie jest to najlepsza oferta na rynku dla młodych ludzi chcących założyć konto osobiste.

Konto oszczędnościowe Millennium gratis

Zakładając konto oszczędnościowe w Millenium Banku dodatkowo możemy założyć konto oszczędnościowe, obecnie jest to powszechna praktyka w bankach. Wiele z nich oferuje takie rozwiązanie. Dla banku jest ono dobre, bo klient przywiązuje się większą ilością produktów, a dla nas też jest dodatkową korzyścią, ponieważ możemy trochę nauczyć się oszczędzać.

Preferencyjne oprocentowanie dla nowych środków, które obowiązuje przez 3 miesiące to 2,5% w skali roku do kwoty 100 000 zł, oraz 1,7% dla środków ponad 100 tysięcy złotych. Natomiast później obowiązuje nas standardowe oprocentowanie wyszczególnione poniżej:

Standardowe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym to:

  • 0,60% dla kwoty do 50 000zł
  • 0,70% nadwyżka ponad 50 do 100 tys. zł
  • 0,90 nadwyżka ponad 100 do 250 tys. zł
  • 1% nadwyżka 250 tys. zł do 500 tys. zł
  • 1.1% dla nadwyżki powyżej pół miliona złotych.

Witać więc, że standardowe oprocentowanie nie jest takie atrakcyjne i już lepiej zapoznać się moim rankingiem lokat, gdzie znajdziesz najlepsze oferty z najkorzystniejszym oprocentowaniem. W rozwiązaniu Millennium Banku są jednak korzyści, czyli możliwość wypłaty środków w dowolnym momencie.

Założenie i prowadzenia konta oszczędnościowego w millennium banku jest darmowe. Tak samo darmowa jest pierwsza wypłata w miesiącu, uważaj bo druga i każda kolejna wypłata kosztuje 7,5 zł.

Karta kredytowa w Millenium Banku już po 3 miesiącach

Jeśli zdarza Ci się przekraczać Twój budżet domowy i musisz pożyczać drobne kwoty od rodziny czy znajomych. Ale jesteś odpowiedzialnym człowiekiem i potrafisz następnego miesiąca zaoszczędzić i oddać wszystko co do grosza, karta kredytowa jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Posiadając stałe wpływy na konto już po 3 miesiącach możesz wnioskować o kartę kredytową na drobne wydatki. Już nie będziesz musiał nikogo prosić o pomoc aby skorzystać z ekstra promocji. Karta kredytowa tak samo jak darmowe pożyczki pozabankowe jest coraz częściej używana w codziennym życiu.

Długi okres bezodsetkowy, który w Millenium Banku wynosi 51 dni pozwoli Ci zebrać kwotę do spłaty, będziesz swobodnie kontrolować twoje wydatki. W podstawowej wersji karty możemy otrzymać limit kredytowy od 1000 do 15 tysięcy złotych, natomiast aby karta była darmowa wystarczy dokonać 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę.

Konto 360 millenium bank