Paczki do Szwecji i Norwegii – Sprawdź ofertę SpeedNow.pl

Podróżowanie jest z pewnością ekscytujące, ale jednocześnie może nastręczać wiele trudności. Szczególnie jeśli przeprowadzamy się lub z innych przyczyn konieczny jest transport większej ilości bagażu. Jest to po pierwsze niewygodne, a po drugie wiąże się z dużymi kosztami. Są jednak tańsze i wygodniejsze możliwości podróżowania. Jedną z opcji są firmy specjalizujące się w przewozie osób i paczek.

Podróż busem do Szwecji

Chcąc dotrzeć do Szwecji najszybszą formą transportu jest samolot. Jednak limity bagażu i wysokie dopłaty za nadbagaż, sprawiają że będzie to bardzo droga opcja. Dlatego lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług firmy takiej jak Ravbus. Oferują oni przewóz osób i paczek do Szwecji i Norwegii. W cenie biletu dla jednej osoby są dwa bagaże po 25 kg. W sumie możemy zabrać więc 50 kg, co szczególnie przy przeprowadzce będzie bardzo przydatne.

Kolejną przewagą podróżowania busem do Szwecji jest transport w systemie door2door, czyli odebranie spod wskazanego adresu i zawiezienie bezpośrednio do celu. Dzięki temu unikniemy przesiadek, oszczędzimy czas i siły. Dodatkowo jeśli będziemy pierwszy raz w miejscu docelowym nie musimy martwić się czy trafimy pod właściwy adres.

Należy wspomnieć również o komforcie i poczuciu bezpieczeństwa. Firma Ravbus oferuje przewozy niewielkimi busami, dzięki czemu możemy czuć się swobodniej wśród małej ilości współpasażerów. Przyczynia się to też do wzrostu bezpieczeństwa.

Przewóz paczek do Szwecji

Jeśli chcemy jedynie nadać paczki do Szwecji lub Norwegii, również możemy skorzystać z usług tej samej firmy. Nasza paczka może zostać odebrana z naszego mieszkania i dostarczona pod wskazany adres. W przypadku, gdy nie mieszkamy na trasie busa, możliwe jest przesłanie paczki na polski adres firmy Ravbus. Po skonsultowaniu tego możemy nawet podać ich adres dokonując zakupów przez internet w sklepach, które dostarczają produkty tylko na terenie Polski.

Ceny przewozu paczek są uzależnione od ich gabarytów i żeby mieć pewność, warto skorzystać z formularza kontaktowego na stronie internetowej www. ravbus. pl lub zapytać się telefonicznie. Dokonanie rezerwacji na przewóz paczki jest opisane na stronie krok po kroku i naprawdę proste.

Dlaczego warto?

Jak już wspomnieliśmy skorzystanie z usług przewozowych firmy Ravbus pozwoli nam zaoszczędzić pieniądze i czas. Żebyśmy mogli poczuć się pewnie zawsze możemy skontaktować się z kierowcą, który jest dostępny pod numerem telefonu 24 godziny na dobę. Aby dokonać rezerwacji lub po prostu dowiedzieć się czegoś więcej możemy skontaktować się mailowo, telefonicznie lub przez facebooka.

Firma ta ma spore doświadczenie w transporcie ludzi i przedmiotów, dlatego możemy im w pełni zaufać, nawet przy większych przedsięwzięciach, takich jak przeprowadzka za granicę.

Artykuł powstał we współpracy z firmą SpeedNow.pl