Bank millennium promocja konto 360

Promocja Konto 360˚ Bank Millennium pełen korzyści

PROMOCJA ZAKOŃCZONA ale nadal możesz otworzyć korzystne konto osobiste w Millennium Banku.

Millenium Bank razem z Agorą ogłaszają kolejną promocję. Tym razem do zdobycia jest premia do konta w wysokości 50 złotych, a także karta podarunkowa do Rossmana.

Załóż konto 360 millenium

Data ważności promocji Millenium Banku

Promocja ważna jest do 31 sierpnia 2017 roku, to przed tą datą na stronie partnera czyli Agory musimy złożyć wniosek o otworzenie konta osobistego w Millenium Banku lub konta 360 dla młodych do 26 roku życia. Dodatkowo do 4 września 2017 roku zawrzeć z Bankiem Umowę i umowę o kartę debetową do Konta czyli podpisać umowę przez kuriera lub w oddziale.

Korzyści z wzięcia udziału w promocji Millenium Banku

Oprócz korzyści jakie wynikają z posiadania Konta osobistego 360, czyli darmowego konta, darmowej karty oraz darmowych wypłat z bankomatu. Tym razem otrzymamy również

  • darmowe 50 zł na konto
  • 100 zł bon zakupowy do Rossmana
  • 200 zł za polecanie konta znajomym

Dodatkowo możemy zgarnąć nawet 200 złotych za polecanie konta swoim znajomym. Za każdego znajomego otrzymamy 50zł. Konto możemy polecić maksymalnie 4 osobom. Po założeniu konta musimy wygenerować swój prywatny kod polecający.

Warunki uczestnictwa w promocji

Warunkiem otrzymania bonusu jest założenie konta w wyżej wymienionym terminie. W przypadku konta 360 to także zasilenie go we wrześniu oraz październiku kwotą minimum 1000 złotych oraz dokonać przynajmniej jednej transakcji kartą płatniczą  lub BLIK’iem.

Dodatkowo klient musi wyrazić wszystkie zgody marketingowe znajdujące się na stronie partnera.

Oferta promocyjna skierowana jest dla Nowych Klientów Banku czyli taki, który nie ma zawartej żadnej umowy z Bankiem i nie jest lub nie był uprawniony do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku po 01.04.2015 r.,  przed dniem rozpoczęcia Promocji, tj.: 9.08.2017 r., nie został zarejestrowany przez Bank jako wnioskodawca jakiegokolwiek produktu Banku, a jego wniosek nie jest procesowany przez Bank w trakcie trwania Promocji.

Załóż konto już teraz i zgarnij darmowe 50 złotych.