tanie kino to mozliwe

Tanie kino? Tak! Kino to rozrywka dla wszystkich

Kino jest idealnym rozwiązaniem nie tylko jeśli chcesz zabrać drugą połówkę na randkę. Jest to także najlepsza rozrywka jak się nudzisz lub po prostu lubisz spędzać czas oglądając filmy.

Nie każdy może jednak pozwolić sobie na zakup strasznie drogich biletów. Jednorazowe wyjście do kina to koszt od 20 do 30 złotych jednak jak chcesz zabrać na seans drugą połówkę to cena rośnie już dwukrotnie. Strach pomyśleć, że trzeba wydać nawet 200 zł miesięcznie jeśli chcielibyśmy raz w tygodniu pójść na premierę dobrego filmu z osobą towarzyszącą.

Tanie kino to coś czego szukasz, aby Ci to ułatwić zrobiliśmy spis promocji we wszystkich większych kinach w Polsce.

cinema city logo

Cinema City

Stała oferta promocyjna w Cinama City łączy się z partnerem – mBankiem. Jeśli w Cinema City płacisz kartą mBanku dostajesz 10% rabatu naliczanego od razu przy kasie. O koncie w mBanku razem z darmową kartą możesz przeczytać w artykule mBank – eKonto w promocji. Niestety czasem trzeba się samemu dopomnieć o rabat, gdyż sprzedawcy nie zawsze zapytają lub nie dostrzegą jaką kartą chcesz zapłacić.

W środy taniej w Cinema City

Jedna z promocji sieciówki, która posiada w Polsce 33 kina z czego 6 kin w Warszawie. Możesz sprawdzić listę wraz z adresami i kontaktem na oficjalnej stronie Cinema City.

Bilet w środę kosztuje na film 2D kosztuje 15 złotych, a 3D jeśli masz własnie okulary – 18 złotych.

Powyższa cena specjalna nie łączy się z żadnymi promocjami i zniżkami oferowanymi przez Cinema City oraz ich partnerów. Cena specjalna obowiązuje wyłącznie w środy. Nie dotyczy śród w dni świąteczne i dni ustawowo wolne od pracy. W te dni w sieci Cinema City obowiązuje cennik weekendowy. Cena specjalna nie obowiązuje w kinach IMAX, Cinema Park i Škoda 4DX™.

Bilet przez internet niby nie jest tańszy ale tutaj także zyskujemy.

Po pierwsze nie musimy stać w kolejce do kasy biletowej. Uwierzcie, że w dniu premiery dobrego filmy kolejki liczyć można w dziesiątkach metrów, a czas oczekiwania w dziesiatkach minut.

Po drugie dostajemy 15% rabatu w barze. Szybka kalkulacja i widzimy, że przy niektórych zestawach z napojem jest to oszczędność około 3 złotych. Wystarczy nam kupon, który drukuje się razem z biletem.

Cinema City UNLIMITED

Oto promocja która od dawna obowiązuje w większości państw zachodnich, a u nas wprowadziło ją jedynie Cinema City. Unlimited jest to abonament do kina. Jego koszt zależy od kin do których będziesz uczęszczać. Wynosi on odpowiednio 49 złotych dla wszystkich kin  oraz 42 złotych dla kin poza Warszawą. Jeśli chodzimy do kina przynajmniej 2-3 razy w miesiącu nie ma się nawet nad czym zastanawiać. Koszt rocznego abonament UNLIMITED w sezonie premier może zwrócić się nawet w miesiąc. Zobacz cały artykuł dotyczący abonamentu UNLIMITED w Cinema City.

miltikino logo

Multikino

Multiponiedziałki teraz Poniedziałki z FB

Aby odebrać bilet w promocyjnej cenie w aplikacji Multikina na facebooku musisz wygenerować kod promocyjny. Następnie musisz go wydrukować lub pokażesz bezpośrednio na ekranie smartfona. Na podstawie jednego kodu można kupić 1 bilet. Pamiętaj promocja obowiązuje tylko na seanse 2D i tylko w kasie kinowej. Przykładowo w Lublinie lub Warszawie za sens 2D po promocji zapłacicie 18 złotych. Standardowa cena: normalny – 28.50 zł, studencki/ulgowy – 21.50 zł.

Środy z Orange

Bardzo dobra promocja, niestety tylko dla posiadaczy telefonów w sieci Orange. Otrzymujemy tutaj możliwość kupna dwóch biletów w cenie jednego normalnego. Niezależnie jakie posiadamy zniżki.

Aby otrzymać kod uprawniający do promocji należy wysłać SMS o treści FILM pod numer 241. Cena jak za standardowy sms do innej sieci. Otrzymamy 11 cyfrowy kod, który należy pokazać przy kasie kina lub wpisać przy rezerwacji online. Uprawnia on również do promocji w barze. 15% zniżki na zestaw dla dwojga.

Promocja obowiązuje na wszystkie seanse 2D, 3D, maratony i wszystkie inne rodzaje projekcji. Jedyne ograniczenie to ilość wolnych miejsc w sali kinowej. 😉

Czwartki z Kinder Bueno

Promocja dla smakoszy Kinder Bueno lub Kinder Bueno White. Wystarczy posiadać 3 opakowania z wymienionych słodyczy, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie http://www.kinderbueno.pl/. Po wybraniu daty oraz kina otrzymamy kod sms na podany numer z kodem, który należy okazać później w kinie.

Bilet na dowolny sens 2D lub 3D można odebrać w kasie wybranego kina po okazaniu kodu sms oraz opakowań Kinder Bueno.

kino helios logo

Helios

Nie znam promocji stały w kinie Helios. Jeśli na ten temat masz jakieś informacje, możesz podzielić się z innymi w komentarzu. 🙂