Zasady

Zainwestuj10Minut.pl jest to blog prowadzony hobbystycznie. Twórca bloga nie uważa się za specjalistę dlatego jego rekomendacje są tylko prywatnymi opiniami. Opinie te mogą pomóc użytkownikom decyzje inwestycyjne, zakupowe lub jakiekolwiek życiowe decyzje. 😉 Jednak samodzielnie nie są decyzyjne.

Czytelnik nie ma prawa dochodzić roszczeń do autora bloga w przypadku zmiany regulaminu jakiejś promocji, pamiętaj aby samemu jeszcze raz sprawdzić niektóre rzeczy.

Czasem używane są artykuły dostępne w internecie i mogą posiadać prawa autorskie, proszę o niekopiowanie treści bez umieszczania źródła. W przypadku nadużycia w jedną czy drugą stronę (każdemu może się zapomnieć) proszę o kontakt poprzez formularz kontaktowy. Rozwiązaniem będzie dodanie źródła lub usunięcie danego wpisu.

Reklamy znajdujące się na blogu są reklamami zewnętrznymi na których treść nie ma wpływu autor bloga. W przypadku uciążliwych reklam proszę o kontakt poprzez formularz kontaktowy.

Żadne wpisy nie są sponsorowane (jak do tej pory :P), jest to swobodna interpretacja rzeczywistości przez autora bloga. Dane o użytkownikach nie są gromadzone w celu późniejszego wykorzystania. Mogą być to jedynie COOKIES związane z reklamami lub ułatwieniem obsługi serwisu przez użytkowników.

Na blogu nie ma możliwości rejestracji użytkowników. Miłej lektury i zapraszam do komentowania. 🙂